EVAKUATORIUS, TRALIUKAS, TRALAS

Automobilių transportavimas, pervežimas, buksyravimas, gabenimas sugedus po autoįvykio ar nuvažiavus nuo kelio. Vairuotojams, negalintiems sėsti už vairo nuvairuojame automobilius į namus.Tralas, traliukas

Motociklų, mikroautobusų, sunkvežimių, žemės ūkio technikos transportavimas, perve=imas, ar kitų krovinių gabenimas (iki 16T).

KURAS

Kuro, tepalo pristatymas į jūsų nurodytą vietą. Kuro išsiurbimas įsipylus netinkamo kuro.

RATŲ KEITIMAS

Ratų keitimas kelyje. Neatsukate rato, neturite automobilio pakelėjo, neturite atsarginio rato? Pakeičiame pradurtą ratą, nugabename jūsų automobilį iki artimiausio serviso.

MECHANIKO PASLAUGOS

Smulkus remontas kelyje: saugiklių, lempučių, akumuliatoriaus, valytuvų keitimas, esant galimybei žvakių, generatoriaus dirželių keitimas. Esant didesniam gedimui, nugabensime jūsų automobilį iki artimiausio serviso.

AUTOMOBILIO UŽVEDIMAS

Greitas transporto priemonių (±12V, ±24V) užvedimas laidų ar “busterio” pagalba. Užvedimas, tempiant troso pagalba. Esant pageidavimui, akumuliatoriaus pakeitimas į naują.

APGYVENDINIMO PASLAUGOS

Sugedus automobiliui ar patekus į autoįvykį, nuvešime jus iki jūsų gyvenamos vietos ar artimiausio viešbučio.

NUOMOS PASLAUGOS

Sugedus automobiliui ar patekus į autoįvykį, galime padėti išsinomuoti ar pristatyti nomuotą transporto priemonę į įvykio vietą.

Paslaugos Kontaktai Partneriai Galerija
TECHNINĖ PAGALBA KELYJE Sunkvežimiams, automobiliams, motociklams ir … Pagrindinis